شرکت هامون کاوش نوین پلاستیک از سال 1379 به عنوان یکی از ارکان اصلی واردات اقلام مرتبط با تاسیسات ساختمان، لوله، اتصالات و ... در بازار مصرف داخلی می باشد. شرکت هامون کاوش نوین پلاستیک در جهت ارتقا سطح کمی و کیفی بازار داخلی و تضمین کیفیت کالاهای وارداتی به عنوان نماینده انحصاری شرکت Hakan Plastik کشور ترکیه در میهن عزیزمان می باشد.

در دنیای پیشرفته امروز که صنعت و تکنولوژی هر روزه با استفاده از ماشین آلات پیشرفته در حال توسعه می باشند تاسیسات نیز به نوبه خود یکی از مهمترین فاکتورهای اصلی صنعت ساختممان بوده و تغییرات قابل توجهی در این بخش صورت گرفته است. شرکت هامون کاوش نوین پلاستیک توانسته به بهترین نحو ممکن لوله و اتصالات را با دارا بودن بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده لوله و اتصالات، در جهت ارتقا صنعت تاسیسات کشور در اختیار بازار مصرفی قرار دهد. شایان ذکر است این شرکت اولین و تنها ترین شرکت واردکننده پوشفیت سه لایه در ایران می باشد.

شرکت هامون کاوش نوین پلاستیک بر آن بوده تا همیشه کیفیت بالایی از ایمنی، پایداری و استحکام را تضمین و در سرلوحه حضور خود در این عرصه ارائه نماید و به طبع آن توانسته است محصولاتی را با قابلیتهای متعدد که در بخشهای اختصاصی به آن اشاره می گردد را در اختیار این صنعت قرار دهد.

کیفیت محصولات و ارائه خدمات شرکت هامون کاوش نوین پلاستیک تضمین یک عمر آسایش شماست.